Aktualności

Kalendarium wydarzeń online

Obecnie wiele interesujących konferencji i szkoleń przenosi się w świat wirtualny. Zapoznaj się z aktualnym kalendarzem webinariów edukacyjnych i poszerzaj swoją wiedzę. Bądź na bieżąco!

05 lipca 2020
Kalendarium wydarzeń online

#NieCzekaj #IdźDoLekarza #ZdrowieNiePoczeka

COVID zabija na różne sposoby. Nie tylko bezpośrednio. Możesz stracić zdrowie, a nawet życie bez pozytywnego wyniku COVID19 we krwi.

07 lipca 2020

Międzynarodowy Dzień Walki z Cukrzycą

Dokładnie 27 czerwca 1992 wynaleziono insulinę, dzięki której walka z cukrzycą stała się możliwa. Dzisiaj choruje na nią ponad 2 miliony Polaków, a szacuje się, że liczba chorych będzie rosła coraz szybciej. Jakie są powikłania cukrzycowe oraz nowoczesne metody ich leczenia?

26 czerwca 2020

Procardia podczas pandemii COVID-19

Mimo wielu ograniczeń jakie niesie ze sobą pandemia COVID-19, chcemy dalej aktywnie wspierać naszych klientów w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego. Jesteśmy dla Was, jesteśmy z Wami!

21 maja 2020

Endomodel – rozwiązanie dla trudnych pacjentów w trudnych czasach

Rotacyjna endoproteza zawiasowa, wykorzystywana przy zabiegach pierwotnych i rewizyjnych, to efektywność i wytrzymałość.

29 kwietnia 2020

ASAHI Sion i Sion Blue – pewne i skuteczne prowadniki

Teraz, kiedy liczy się czas, skuteczność i pewność, warto postawić na sprawdzone produkty i rozwiązania - prowadniki Asahi Sion i Sion Blue.

29 kwietnia 2020

Impress – bezpieczeństwo, skuteczność i komfort pracy

Impress i Impress Legato firmy Merit Medical służą Wam od wielu lat. A w tym wyjątkowo trudnym okresie jest rozwiązaniem, które daje pewność i pozwala skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić procedurę diagnostyczną.

27 kwietnia 2020

SOFIA – skuteczna i bezpieczna aspiracja

W obliczu ograniczeń związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19 przypominamy o rozwiązaniu, które już na dobre zagościło w większości ośrodków wykonujących zabiegi mechanicznej trombektomii - Sofia.

24 kwietnia 2020

NASZE MARKI

DLACZEGO PROCARDIA?

Motywuje nas pomaganie naszym partnerom w ratowaniu życia i zdrowia i ludzkiego. Taka jest nasza misja i takie są nasze wartości. Patrzymy na naszych klientów w sposób całościowy, zaczynając od działów administracyjnych, a kończąc na salach zabiegowych. Słuchamy ich potrzeb, oczekiwań oraz bolączek. Zapewniamy dostęp do najnowszej wiedzy, technologii i specjalistycznego sprzętu medycznego w dziedzinach kardiologii i radiologii inwazyjnej, neuroradiologii i ortopedii. Wierzymy, że ma to realny wpływ na wykonywanie misji naszych partnerów i ułatwia na co dzień realizację ich zasadniczej roli w leczeniu ludzi.

PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zespołem specjalistów z olbrzymią wiedzą o rynku i technologiach. Podnosimy nasze kompetencje, dzięki temu możemy dostosowywać się do zmieniających się realiów rynku i naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasze rozwiązania są bezpieczne i sprawdzone. W naszych działaniach kierujemy się odpowiedzialnością i świadomością naszej roli.

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE

Działamy szybko i efektywnie, z pełnym zaangażowaniem, ponieważ w naszej branży liczy się pewność, czas i zaufanie.