Aktualności

Kalendarium wydarzeń online

Obecnie wiele interesujących konferencji i szkoleń przenosi się w świat wirtualny. Zapoznaj się z aktualnym kalendarzem webinariów edukacyjnych i poszerzaj swoją wiedzę. Bądź na bieżąco!

05 lipca 2020
Kalendarium wydarzeń online

BĄDŹMY DOBREJ MYŚLI, TRZYMAJMY SIĘ RAZEM!

Mimo ciągłych ograniczeń pandemicznych staramy się być blisko, motywować oraz zachęcać do wspólnego działania na rzecz naszej misji.

05 stycznia 2021

#NieCzekaj #IdźDoLekarza #ZdrowieNiePoczeka

COVID zabija na różne sposoby. Nie tylko bezpośrednio. Możesz stracić zdrowie, a nawet życie bez pozytywnego wyniku COVID19 we krwi.

07 lipca 2020

Międzynarodowy Dzień Walki z Cukrzycą

Dokładnie 27 czerwca 1992 wynaleziono insulinę, dzięki której walka z cukrzycą stała się możliwa. Dzisiaj choruje na nią ponad 2 miliony Polaków, a szacuje się, że liczba chorych będzie rosła coraz szybciej. Jakie są powikłania cukrzycowe oraz nowoczesne metody ich leczenia?

26 czerwca 2020

NASZE MARKI

DLACZEGO PROCARDIA?

Motywuje nas pomaganie naszym partnerom w ratowaniu życia i zdrowia i ludzkiego. Taka jest nasza misja i takie są nasze wartości. Patrzymy na naszych klientów w sposób całościowy, zaczynając od działów administracyjnych, a kończąc na salach zabiegowych. Słuchamy ich potrzeb, oczekiwań oraz bolączek. Zapewniamy dostęp do najnowszej wiedzy, technologii i specjalistycznego sprzętu medycznego w dziedzinach kardiologii i radiologii inwazyjnej, neuroradiologii i ortopedii. Wierzymy, że ma to realny wpływ na wykonywanie misji naszych partnerów i ułatwia na co dzień realizację ich zasadniczej roli w leczeniu ludzi.

PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zespołem specjalistów z olbrzymią wiedzą o rynku i technologiach. Podnosimy nasze kompetencje, dzięki temu możemy dostosowywać się do zmieniających się realiów rynku i naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasze rozwiązania są bezpieczne i sprawdzone. W naszych działaniach kierujemy się odpowiedzialnością i świadomością naszej roli.

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE

Działamy szybko i efektywnie, z pełnym zaangażowaniem, ponieważ w naszej branży liczy się pewność, czas i zaufanie.