Informacje o firmie

ProCardia Medical Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego, w tym urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych, implantów naczyniowych i ortopedycznych oraz sprzętu jednorazowego użytku. Działamy od 2003 roku i od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem na rynku kardiologii inwazyjnej, radiologii inwazyjnej, neuroradiologii, chirurgii naczyniowej. Stale rozszerzamy naszą działalność o kolejne dziedziny medycyny realizując w ten sposób naszą misję i wizję. Posiadamy ponad jedenastoletnie doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów i marek na rynek. Jesteśmy dobrze zorganizowani, posiadamy własne, wysokie standardy operacyjne wypracowane przez lata doświadczeń. Wykazujemy się pełnym profesjonalizmem i dbałością o klienta na każdym szczeblu naszej organizacji. Naszymi Dostawcami są firmy, które dbają o najwyższą jakość produktów, działają w sposób odpowiedzialny, posiadają udokumentowane dane kliniczne i programy edukacyjne dla lekarzy.

 

stetoskop

Misja:
Pomagamy naszym partnerom w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego poprzez:
– dostęp do najnowszej wiedzy i technologii medycznej
– sprzedaż specjalistycznego sprzętu medycznego
– profesjonalną obsługę i serwis.

 

Wartości i zasady:
– szanujemy zdrowie i życie ludzkie
– działamy etycznie
– szanujemy naszych partnerów i pracowników
– jesteśmy uczciwi, lojalni, odpowiedzialni
– jesteśmy dumni z tego co robimy.

 

Filozofia:
ProCardia Medical Sp. z o.o. stanowi mocną i cenioną markę na rynku polskim. Naszą filozofią jest działać etycznie i odpowiedzialnie nawiązując długofalową współpracę z naszymi Odbiorcami i Dostawcami.

 

Naszą ambicją jest:
Połączenie dynamiki i elastyczności małej firmy z wiarygodnością i stabilnością dużej korporacji.

 

ProCardia Medical Sp. z o.o. to doświadczony i odpowiedzialny zespół, dla którego najważniejsze są oczekiwania klientów. Głównym celem naszej firmy jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań dla medycyny ale przede wszystkim zapewnienie najlepszej obsługi i serwisu okołosprzedażowego.