Prowadnik InQwire Amplatz – rozwiązanie do zabiegów wymagających zwiększonego podparcia

Poszerzyliśmy naszą ofertę wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego o prowadnik InQwire Amplatz.
 

Kiedy używać InQwire Amplatz

 
 
InQwire Amplatz to prowadnik zarówno diagnostyczny jak i zabiegowy. Dedykowany jest do zabiegów endowaskularnych w leczeniu pacjentów, którzy wymagają interwencji w obwodowych naczyniach krwionośnych. Ze względu na swoją budowę szczególnie przydatny jest w procedurach, w których od prowadnika wymaga się bardzo dobrego podparcia.
 

InQwire Amplatz to prowadnik o zwiększonej sztywności

 
 
W konstrukcji prowadnika InQwire Amplatz wykorzystano technologię płaskiego oplotu zyskując w ten sposób miejsce na pogrubiony rdzeń. Właśnie dlatego InQwire Amplatz ma bardzo sztywny szaft i zapewnia wyjątkowe podparcie oraz stabilizację całego układu narzędzi w naczyniach. Znacznie poprawia to komfort przeprowadzania zabiegów, także tych wykonywanych z dostępu kontralateralnego.
 

InQwire Amplatz zapewnia więcej niż dobre podparcie

 
 

Sztywne prowadniki są często problematyczne podczas zabiegów w naczyniach o krętym przebiegu. Jednak z InQwire Amplatz można sprawnie i bezpiecznie pokonać krętości anatomii dzięki jego elastycznej i atraumatycznej końcówce oraz zwiększonej popychalności. Dodatkowo różne warianty sztywności końcówki pozwolą na dobór prowadnika odpowiedniego do sytuacji klinicznej i anatomicznej. Znaczenie ma też pokrycie oplotu wykonane z PTFE, które zmniejsza tarcie, a tym samym ułatwia prowadzenie InQwire Amplatz w naczyniach oraz dostarczanie po nim kolejnych narzędzi.

Szczegółowe informacje o prowadniku InQwire Amplatz dostępne są na stronie produktu.