Asahi SION Blue

Prowadnik zbudowany jest w technologii SION TECC (kompozytowy rdzeń + oplot z 15 drutów). Główne zalety wynikające z zastosowania tej technologii to precyzyjne przeniesienie obrotu 1:1, sterowalność, trwałość kształtu oraz wytrzymałość mechaniczna. Prowadnik ma hybrydowe pokrycie na końcówce roboczej: dystalne 1,5 cm silikon (hydrofobowy) oraz pokrycie hydrofilne SLIP-COAT® na dalszych 18,5 cm w kierunku proksymalnym dzięki temu wykazuje łatwość wejścia w zmianę i przejścia przez nią oraz minimalizuje uszkodzenia naczynia.

Komfort pracy, skuteczność

Technologia SION TECC zapewniająca bardzo dobre podparcie, elastyczność, manewrowalność oraz penetrację, umożliwia głębsze wprowadzenie prowadnika  w dystalny odcinek naczynia bez konieczności jego wymiany.

Bezpieczeństwo zabiegu i pacjenta

Końcówka prowadnika posiada możliwość precyzyjnego dopasowania się do anatomii zmiany. Taperowany rdzeń właściwy wykonany jest z jednego kawałka drutu stalowego, co zwiększa precyzję przeniesienia obrotu, a oplot zewnętrzny pozwala na lepsze dotarcie do dystalnej części naczynia. Operator ma możliwość doboru krzywizny do potrzeb.

https://procardia.pl/wp-content/uploads/2023/04/for-doctors-1.jpg
Strona dostępna jest tylko dla lekarzy
opuść stronę